Wielkopolska Agencja Pracy od ponad 13 lat świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.

Obecnie dla naszego klienta, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektromechanik maszyn produkcyjnych DUR

Miejsce pracy: Murowana Goślina - darmowy dojazd z Wągrowca i z Poznania

Opis stanowiska:

  • praca od pon. do pt. + sporadycznie sobota i niedziela
  • 3 zmiany / praca 8h
  • Umowa o pracę,
  • bdb. wynagrodzenie!

Wymagania:

  • SEP 1kV
  • doświadczenie w pracach elektromechanicznych,
  • mile widziane wykształcenie: elektromechanik/ elektronik/ automatyk

Oferujemy:

Aktualne oferty pracy

Pracownik produkcji

Dodano: 2024-09-26 Lokalizacja: Murowana Goślina

Praca na produkcji! WEEKENDY dla uczniów/studentów! 31 zł netto/h!

Dodano: 2024-09-24 Lokalizacja: Murowana Goślina (darmowy dojazd z Czerwonaka/ Owińska/ WĄGROWCA)

Pomocnik operatora maszyn! Od zaraz!

Dodano: 2024-09-24 Lokalizacja: Murowana Goślina

Ustawiacz maszyn wtryskowych

Dodano: 2024-09-19 Lokalizacja: Poznań, ul. Wichrowa

Praca w biurze rachunkowym

Dodano: 2024-09-19 Lokalizacja: Kobylniki / k. Rokietnicy

Dodano: 2024-09-19 Lokalizacja: Murowana Goślina - darmowy dojazd z Wągrowca i z Poznania

Pracownik magazynu – dział kompletacji

Dodano: 2024-09-16 Lokalizacja: Baranowo (dojazd z Ogrodów 15min strefa A)

Operator wózka widłowego

Dodano: 2024-09-16 Lokalizacja: Tarnowo Podgórne

Zobacz wszystkie oferty

Powiadom mnie o najnowszych ofertach pracy