Wielkopolska Agencja Pracy od ponad 13 lat świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.

Obecnie dla naszego klienta, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wparcie techniczne - środowisko CAD i BiK

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za:

  • wsparcie działań technicznych i marketingowych w zakresie oprogramowania,
  • opracowywanie i przygotowywanie materiałów informacyjnych, tutoriali i materiałów szkoleniowych,
  •  techniczne wsparcie klientów,
  • bieżące prace w dziale

Wymagania:

  • znajomość dowolnego systemu CAD,
  • podstawowa wiedza ogólnobudowlana i inżynierska,
  • zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dobra organizacja pracy,
  • chęci do pracy

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie nowych kwalifikacji,
  • pracę ze specjalistami ze środowiska projektowego

Aktualne oferty pracy

Account Manager

Dodano: 2019-03-19 Lokalizacja: Poznań

Programista innowacyjnych projektów informatycznych

Dodano: 2019-03-13 Lokalizacja: Poznań

Pracownik administracyjny

Dodano: 2019-02-26 Lokalizacja: Poznań

Specjalista ds. Współpracy Międzynarodowej

Dodano: 2019-02-05 Lokalizacja: Gmina Tarnowo Podgórne

Magazynier - kompletacja, pakowanie artykułów

Dodano: 2019-01-29 Lokalizacja: Poznań zachód

Zobacz wszystkie oferty

Powiadom mnie o najnowszych ofertach pracy