Wielkopolska Agencja Pracy od ponad 13 lat świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.

Obecnie dla naszego klienta, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Współpracy Międzynarodowej

Miejsce pracy: Gmina Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska:

  • obsługa bieżących zleceń i zamówień,
  • dbanie o prawidłową realizację zleceń,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami na podległym terenie (otrzymasz od nas bazę klientów zagranicznych, którą będziesz rozwijać),
  • sprzedaż realizowana wyłącznie do partnerów biznesowych - firm współpracujących,
  • parę razy w roku zabierzemy Cię na targi branżowe, gdzie będziesz nawiązywał kontakty z nowymi klientami i promował markę,
  • co jakiś czas wyślemy Cię w delegację aby odwiedzić klientów w różnych państwach Europy

Wymagania:

  • znajomość języka czeskiego i angielskiego w stopniu pozwalającym na bezproblemową komunikację – będziesz pracował wyłącznie z klientami zagranicznymi,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + prowizję od sprzedaży,
  • szkolenia językowe i zawodowe,
  • pakiet medyczny Enel-Med oraz kartę Multisport,
  • wyjazdy zagraniczne,
  • pracę z językiem, który lubisz, znasz i możesz rozwijać

Aktualne oferty pracy

Account Manager

Dodano: 2019-03-19 Lokalizacja: Poznań

Programista innowacyjnych projektów informatycznych

Wparcie techniczne - środowisko CAD i BiK

Dodano: 2019-03-13 Lokalizacja: Poznań

Pracownik administracyjny

Dodano: 2019-02-26 Lokalizacja: Poznań

Dodano: 2019-02-05 Lokalizacja: Gmina Tarnowo Podgórne

Magazynier - kompletacja, pakowanie artykułów

Dodano: 2019-01-29 Lokalizacja: Poznań zachód

Zobacz wszystkie oferty

Powiadom mnie o najnowszych ofertach pracy