Wielkopolska Agencja Pracy od ponad 13 lat świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.

Obecnie dla naszego klienta, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista innowacyjnych projektów informatycznych

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Poszukujemy kreatywnego i otwartego programisty do tworzenia innowacyjnych projektów informatycznych - poniżej dwa przykłady z wielu różnych projektów:

  • narzędzie do nauki programowania, które zdobyło pierwsze miejsce w drugiej edycji eliminacji Edulab, zostało wyłonione do programu akceleracyjnego Google Launchpad Start, do szwajcarskiego programu akceleracyjnego Kickstart oraz otrzymało grant z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju,

  • gra mobilna dla korporacji, w której gracz wciela się w rolę prezesa i samodzielnie rozbudowuje swoją fabrykę, zarabiając i inwestując pieniądze

Zakres obowiązków:

  • tworzenie aplikacji webowych w technologii React oraz mobilnych przy użyciu biblioteki React Native, lub Vue.js oraz mobilnych przy użyciu biblioteki React Native, Ionic, NativeScript lub Flutter,

  • testowanie kodu oraz przeprowadzanie code review,

  • współpraca w zespole programistów i projektantów,

  • uczestnictwo w sesjach scrumowych z programistami w celu monitorowania postępów oraz planowania kolejnych kroków

Wymagania:

  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie w pracy z JavaScript / TypeScipt (ECMAScript 6+), HTML5, CSS3,

  • praktyczna znajomość React + Redux lub innych frameworków (Angular/Vue.js),

  • praktyczna znajomość React Native lub innych frameworków (Ionic/NativeScript/Flutter)

  • znajomość SASS (SCSS),

  • umiejętność pracy w zespole oraz nadzorowania pracy innych osób,

  • mile widziane doświadczenie w pisaniu natywnych aplikacji Android,

  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji nie tylko na Android, ale także iOS

Oferujemy:

  • długoterminową współpracą w przyjaznej atmosferze,

  • pracę na pełen etat na podstawie Umowy o pracę lub B2B,

  • kartę Multisport,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (np. wyjazdy na konferencje),

  • możliwość pracy zdalnej w wybrane dni.

Aktualne oferty pracy

Lekkie prace produkcyjne - montaż

Dodano: 2019-04-04 Lokalizacja: Poznań Komandoria

Pracownik porządkowy - sprzątanie powierzchni biurowych

Dodano: 2019-04-04 Lokalizacja: Wschodnie obrzeża Poznania

Pracownik magazynowy

Dodano: 2019-04-04 Lokalizacja: Tarnowo Podgórne

Wparcie techniczne - środowisko CAD i BiK

Dodano: 2019-04-02 Lokalizacja: Poznań

Magazynier - kompletacja, pakowanie artykułów

Dodano: 2019-04-02 Lokalizacja: Poznań zachód

Lekkie prace magazynowe

Dodano: 2019-04-02 Lokalizacja: Gądki/ k. Poznania

Lekkie prace produkcyjne

Dodano: 2019-04-02 Lokalizacja: Poznań Starołęka

Pracownik magazynowy - dział przyjęć i wydań

Zobacz wszystkie oferty

Powiadom mnie o najnowszych ofertach pracy