Wielkopolska Agencja Pracy od ponad 13 lat świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.

Obecnie dla naszego klienta, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik administracyjny

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • opieka nad obiegiem dokumentów w biurze,
  • zamawianie artykułów biurowych,
  • zarządzanie kalendarzem spotkań,
  • przygotowywanie materiałów marketingowych wg określonego wzoru,
  • przygotowywanie krótkich tekstów do Social Media,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

  • BARDZO DOBRA organizacja pracy własnej,
  • kreatywność, otwartość umysłu,
  • wyczucie estetyki,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • status osoby uczącej się do 26 roku życia

Oferujemy:

  • pracę na pełen lub część etatu od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy, w tym możliwość pracy zdalnej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w zespole młodych i ambitnych ludzi,
  • niezbędne narzędzia do pracy

Aktualne oferty pracy

Account Manager

Dodano: 2019-03-19 Lokalizacja: Poznań

Programista innowacyjnych projektów informatycznych

Wparcie techniczne - środowisko CAD i BiK

Dodano: 2019-03-13 Lokalizacja: Poznań

Dodano: 2019-02-26 Lokalizacja: Poznań

Specjalista ds. Współpracy Międzynarodowej

Dodano: 2019-02-05 Lokalizacja: Gmina Tarnowo Podgórne

Magazynier - kompletacja, pakowanie artykułów

Dodano: 2019-01-29 Lokalizacja: Poznań zachód

Zobacz wszystkie oferty

Powiadom mnie o najnowszych ofertach pracy