Wielkopolska Agencja Pracy od ponad 13 lat świadczy kompleksowe usługi pracy tymczasowej oraz rekrutacji i selekcji pracowników. Jesteśmy wpisani do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1649.

Obecnie dla naszego klienta, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Niepruszewo

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie i organizacja wysyłek towarów,
  • Kompletacja,
  • Pakowanie, składanie,
  • Załadunki i rozładunki (większość towarów jest rozładowywana wózkami ale nie wszystko jest możliwe).

Wymagania:

  • Dobry stan zdrowia,
  • Dyspozycyjność,
  • Zaangażowanie w rozwój firmy,
  • Chęć pracy na dłużej,
  • Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę,
  • Praca na jedną zmianę,
  • Dobre wynagrodzenie 17 zł netto/h,
  • Miłą atmosferę pracy.

Aktualne oferty pracy

Pracownik produkcji

Dodano: 2021-09-17 Lokalizacja: Mielno ( k. Czerwonaka)

Pracownik produkcyjno – magazynowy

Dodano: 2021-09-13 Lokalizacja: Gądki

Magazynier

Dodano: 2021-09-13 Lokalizacja: Niepruszewo

Pracownik działu kompletacji

Dodano: 2021-09-13 Lokalizacja: Baranowo (dojazd z Ogrodów 15min strefa A)

Praca magazynowa

Dodano: 2021-09-13 Lokalizacja: Jasin koło Swarzędza

RATAJE - lekkie prace produkcyjne

Dodano: 2021-09-13 Lokalizacja: POZNAŃ – RATAJE

Produkcja

Dodano: 2021-09-09 Lokalizacja: Poznań - okolice Orła Białego

Zobacz wszystkie oferty

Powiadom mnie o najnowszych ofertach pracy